1) Kitap Sandığım Nedir?
Kitapların çocuğunuzun gelişimine sağladığı desteği göz önünde bulundurarak, uzmanlar tarafından yaş gruplarına ve gelişim özelliklerine göre seçilmiş kitapları her ay düzenli bir şekilde çocuğunuza ulaştıran bir ekibiz.
2) Kitap Sandığım kaç yaşındaki çocuklar için uygundur?
Kitap Sandıkları 0-12 yaş arası çocuklar için hazırlanmıştır. Çocuğunuza uygun sandığı seçerek aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Ancak bir yetişkin olarak çocuk kitaplarına merakınız varsa dilediğiniz yaş grubunu seçerek sandıklara sahip olabilirsiniz.
3) Neden Kitap Sandığım'a abone olmalıyım?
Tüm gelişim alanlarını destekleyebileceğiniz kitaplarla çocuğunuza en büyük yatırımı yapabilirsiniz. Artık bir hevesle alınmış ve kenara atılmış kitaplar yok. Her ay farklı macera ve bilgilerle kapınızı çalacak bir Kitap Sandığı var. Uzmanlar tarafından binlerce seçenek arasından özenle seçilen kitaplar sayesinde zamandan tasarruf edin ve çocuğunuzun gelişimini destekleyin.
4) Kitap Sandığım abonelik ücreti ne kadar?
Kitap Sandığım'a aylık abonelik 39€'dur
5) Abone olduğumda bir çeşit sözleşme imzalıyor muyum?

Hayır, herhangi bir sözleşme imzalanmamaktadır. Adres bilgilerinizi ve kitap sandığını göndereceğiniz çocuğunuza ait bazı bilgileri sizlerden talep etmekteyiz

Kitap Sandığım da herhangi bir taahhüt de bulunmamaktadır. Aboneliğinizi iptal etmek isterseniz bir sonraki gönderim tarihinden 15 gün önce iptali bizlere bildirmeniz gerekmektedir

6) Kitap Sandığım kutularının içinde ne var?
Kutuların içinde her ay çocuğunuz için uzman ekibimiz tarafından belirlenen temalara uygun özenle seçilmiş 3 adet kitap var. Ancak bununla kalmıyoruz ve kitap haritası, beceri geliştirme rehberi ve aileler için hazırladığımız bültenleri de sandıklarımızla beraber sizlere iletiyoruz.
7) Kitap Sandıkları ne zaman teslim edilir?
Aboneliğinizi takip eden ilk ay içinde sizlere teslim edilir 
8) Teslim almadan önce Kitap Sandığının içeriğini öğrenebilecek miyim?
Kitap Sandıklarımızdaki hazinelerin içeriği size teslim edilene kadar açıklanmaz ve sürpriz olur. Bu şekilde daha eğlenceli olacağını düşündük :) Yine de ipucu değerinde birkaç bilgiyi sandıklar sizlere teslim edilmeden önce duyuruyoruz. Mesela o ay kitapların hangi temalarda ve neden tercih edildiği sosyal medya kanallarımızdan öğrenebilirsiniz. 
9) Kitap Sandıklarının içeriğini neye göre belirliyorsunuz?
Çocuk edebiyatı, çocuk gelişimi ve psikolojisi ile ilgilenen uzman ekibimiz; yaş grubuna, gelişim özelliklerine, belirlenen temalara göre kitapları gruplandırıyor ve sandıklar oluşturulmadan önce önce hepsini tek tek inceliyor. Diğer yandan kitap haritaları, beceri geliştirme rehberleri, ailelere yönelik hazırlanan bültenler de derleniyor. Nihayetinde uzman ekibimiz tarafından hazırlanan/onaylanan kitaplar ve diğer içerikler Kitap Sandığım aboneliğiniz doğrultusunda sizlere sunuluyor.
10) Hangi yayınevleri ile çalışıyorsunuz?
Cezve, Damla, Erdem, Hayat, Sincap, Siyer, Şule, Timaş, Uğurböceği, Yayınları ve daha birçok çocuk yayıncılığı yapan yayınevleri ile çalışmaktayız
11) Abone olduğum zaman kitap kutusunu hemen teslim alabilecek miyim?
Aboneliğinizi takip eden ilk ay içinde teslim alabileceksiniz 
12) Kitap Sandığım'da teslimat için ayrı bir ücret ödeyecek miyim?
Teslimat sırasında Kitap Sandığım için ekstra bir ücret ödenmemektedir
13) Kitap Sandığım hangi ülkelere/bölgelere teslimat yapıyor?
Avrupanın bütün bölgelerine teslimat yapılmaktadır
14) Kitap Sandığım teslimatı sırasında evde olmazsam ne olur?
Kargonun size bırakacağı bir notla ikinci teslimat gerçekleşmektedir
15) Aboneliğimi istediğim zaman sonlandırabilir miyim?

Evet, aboneliğinizi istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz. Kitap Sandığım'a abone olmak isteyenler talep ettikleri takdirde 1 ay, 6 ay ve 12 ay şeklinde abonelik oluşturabilirler